Vícebarevné náramky pro Mi Band 5

16 položek celkem

Sháníte vícebarevné náramky co mají šmrnc? Něco výrazného a barevného co vyjádří vaši osobnost? V této kategorii naleznete přesně to, co hledáte. Široký výběr nejrůznějších motivů promění vaše Xiaomi Mi Band 5 v atraktivní stylový doplněk!

Jedna barva je málo? Souhlasíme, protože ke sportu barvy vždy patřily. Ale můžete také prohlédnout jednotlivé malované motivy, pokud jsou vám i dvě barvy málo. Svůj vysněný náramek u nás určitě najdete.

Extrémní sporty nejsou žádný problém, pokud sáhnete po našem nejodolnějším náramku, který existuje. Často se nás ptáte, co všechno vydrží... a my odpovídáme, že asi víc, než samotné hodinky Mi Band 5. Největší předností je, že se snadno nepoškrabou, což je vhodné například pro horolezectví, protože můžete zdolávat nové výzvy bez obav, že si poškodíte vybavení. Navíc získáte fortelnou ochranu pro pouzdro strojku Mi Band 5.

Kožené řemínky jsou pro fajnšmekry a my jim rádi děláme radost. Kožené náramky jsou skvělé v tom, že kromě kovových také přidávají punc luxusu, ale řekněme si na rovinu, že kůže je přírodní materiál, hodně příjemná na dotek a díky stylovému kovovému pouzdru tyto výrobky dělají z fitness trackeru něco, co rozhodně jako fitness tracker nevypadá. Pouzdro je zakulacené a proto je tento druh opravdu nádherný na pohled i na dotek.

Vícebarevné náhradní náramky pro Mi Band 5 můžete nyní doplnit o gravírování motivů, nebo textu.

Doprava nad 499 Kč zdarma!