POZOR: Pro slevu 50% zadejte slevový kód

Magsafe kryty pro iPhone

Použití pouzdra MagSafe pro iPhone má mnoho výhod. Zaprvé, tato speciální technologie umožňuje snadné připevnění pouzdra k telefonu pomocí magnetu, což zajišťuje pevné spojení mezi pouzdrem a telefonem a minimalizuje riziko nechtěného vypadnutí. Dále, pouzdro MagSafe poskytuje vynikající ochranu pro váš iPhone, chrání jej před poškrábáním, pády a jinými poškozeními.

Další výhodou použití pouzdra MagSafe je možnost bezdrátového nabíjení. Díky tomu nemusíte pouzdro odebírat, abyste nabili telefon, což šetří váš čas a zajišťuje pohodlí. Pouzdro MagSafe také umožňuje snadný přístup ke všem portům a tlačítkům telefonu bez nutnosti jejich odstraňování.

Kromě těchto praktických výhod, pouzdro MagSafe může být také stylovým doplňkem pro váš iPhone. Dostupné jsou různé barvy a designy, které umožňují personalizaci a přizpůsobení vašeho telefonu vašemu osobnímu stylu.

Celkově, použití pouzdra MagSafe pro iPhone přináší mnoho výhod, včetně bezpečného a pevného připevnění k telefonu, vynikající ochrany, možnosti bezdrátového nabíjení a personalizace vašeho telefonu.

10 položek celkem
Blesková doprava do 2 prac. dnů
Blesková doprava
Zásilky expedujeme nejpozději následující pracovní den po dni objednání.
Originální a licencované motivy
Originální a licencované motivy
Na e-shopu najdete i naše originální motivy, které nikde jinde na světě nekoupíte.
Přes 60 000 spokojených zákazníků
Přes 60 000 spokojených zákazníků
Jsme na trhu od roku 2019. Zakládáme si na kvalitě naší zákaznické podpory a komunikace v průběhu vyřízení vaší objednávky.