Náramky pro Xiaomi Mi Band 5

396 položek celkem
EF5 2396/ERN
mockup dlohy 2912-2-UNI-CUSTOM
H3be5b5cc1d6b49e3abe84da0d0bdbf36o 2336/ZLA
NEON pro Mi band 5/6 (Barevná varianta Zelený) 2330/ZEL
F17 UB F13-3-WHT-ORIG
F50 UB F50-3-WHT-ORIG
Y20UB Y20-3-WHT-ORIG
A03UB A03-3-WHT-ORIG
srdce5 2264
K50UB K50-3-WHT-ORIG
Y31UB Y31-3-BLK-ORIG
Nahoru
Další produkty

Doplňte své Xiaomi Mi Band 5 stylovým náramkem, který vhodně doplní váš outfit nebo vkusně podpoří aktivitu, kterou děláte. Náramky pro tyto chytré hodinky nabízíme v provedení různých barev, ať už se jedná o jednobarevné náramky, které jsou "klasika", nebo o vícebarevné náramky, které umožňují více variant a podporují nejen kreativitu při oblékání, ale hlavně dělají radost lidem, kteří si tak mohou vybrat unikátní barevné kombinace. Mezi vícebarevnými náramky najdete také malované motivy. Nabízíme také široký výběr textur a motivů, jako je třeba imitace dřeva.

Další specialitou našeho obchodu je milánský tah pro Xiaomi Mi Band 5, který je k dispozici hned ve 4 barevných variantách. Díky tomu vytvoříte z fitness trackeru luxusní chytré hodinky, kterými uděláte parádu. Náramky skvěle sedí na ruce a jsou příjemné na dotek. Své chytré hodinky můžete také ozdobit kovovým pouzdrem s článkovým kovovým náramkem. Tento celokovový náramek z nich udělá chytré hodinky těžkého kalibru.

Náramky nejsou pouze náhradou za poškozený, většina našich zákazníků si sestavila celé sety, aby měli vhodnou barevnost náramku pro každou příležitost. Pro společenskou událost standardně volíte konzervativnější motivy. Díky barevným variantám mohou například dámy sladit svůj náramek Mi Band 5 s kabelkou nebo botami. Kreativitě meze neklademe, naopak se snažíme podpořit individualitu jedince a proto neustále tvoříme nové motivy a rozšiřujeme nabídku například o gravírovaní.

Všechny naše náramky jsou vyrobené z kvalitních materiálů, díky tomu vám náramek vydrží dlouho a uděláte s ním mnoho parády. Pokud se vám poškodil originální náramek, můžete si u nás vybrat vzhledově stejný, nebo také úplně jiný. Naši zákazníci častou zakoupí více variant náramků, protože díky tomu mohou nosit své Xiaomi Mi Band 5 při každé příležitosti.

Jedině u nás získáte možnost gravírovaní vlastních motivů na náramky. Dovedeme gravírovat text i jednoduché obrázky a loga, díky tomu budou vaše Xiaomi Mi Band 5 skutečným unikátem. Gravírovaní náramků je také skvělým dárkem nebo doplňkem firemní identity.

Doprava nad 999 Kč je zdarma!