Náramky pro Xiaomi Mi Band 5

448 položek celkem
EF5
199 Kč
2396/ERN
na zakázki miband
599 Kč –42 %
2912-2-UNI-CUSTOM
Dynamic náramek pro Mi band 5/6 (Barevná varianta Žluto-Černá) 2321/SED
H7bfbdbae46264ccaa158fba42dd66a191 2360/CER2
H3be5b5cc1d6b49e3abe84da0d0bdbf36o
Metalic na MiBand 5/6
Skladem (2 ks)
129 Kč
2336/ZLA
srdce5
199 Kč
2264
A10UB
599 Kč –42 %
A10-3-WHT-ORIG
Nahoru
Další produkty

Doplňte své Xiaomi Mi Band 5 stylovým náramkem, který vhodně doplní váš outfit nebo vkusně podpoří aktivitu, kterou děláte. Náramky pro tyto chytré hodinky nabízíme v provedení různých barev, ať už se jedná o jednobarevné náramky, které jsou "klasika", nebo o vícebarevné náramky, které umožňují více variant a podporují nejen kreativitu při oblékání, ale hlavně dělají radost lidem, kteří si tak mohou vybrat unikátní barevné kombinace. Mezi vícebarevnými náramky najdete také malované motivy. Nabízíme také široký výběr textur a motivů, jako je třeba imitace dřeva.

Další specialitou našeho obchodu je milánský tah pro Xiaomi Mi Band 5, který je k dispozici hned ve 4 barevných variantách. Díky tomu vytvoříte z fitness trackeru luxusní chytré hodinky, kterými uděláte parádu. Náramky skvěle sedí na ruce a jsou příjemné na dotek. Své chytré hodinky můžete také ozdobit kovovým pouzdrem s článkovým kovovým náramkem. Tento celokovový náramek z nich udělá chytré hodinky těžkého kalibru.

Náramky nejsou pouze náhradou za poškozený, většina našich zákazníků si sestavila celé sety, aby měli vhodnou barevnost náramku pro každou příležitost. Pro společenskou událost standardně volíte konzervativnější motivy. Díky barevným variantám mohou například dámy sladit svůj náramek Mi Band 5 s kabelkou nebo botami. Kreativitě meze neklademe, naopak se snažíme podpořit individualitu jedince a proto neustále tvoříme nové motivy a rozšiřujeme nabídku například o gravírovaní.

Všechny naše náramky jsou vyrobené z kvalitních materiálů, díky tomu vám náramek vydrží dlouho a uděláte s ním mnoho parády. Pokud se vám poškodil originální náramek, můžete si u nás vybrat vzhledově stejný, nebo také úplně jiný. Naši zákazníci častou zakoupí více variant náramků, protože díky tomu mohou nosit své Xiaomi Mi Band 5 při každé příležitosti.

Jedině u nás získáte možnost gravírovaní vlastních motivů na náramky. Dovedeme gravírovat text i jednoduché obrázky a loga, díky tomu budou vaše Xiaomi Mi Band 5 skutečným unikátem. Gravírovaní náramků je také skvělým dárkem nebo doplňkem firemní identity.

Doprava nad 999 Kč je zdarma!