Jednobarevné náramky pro Mi Band 5

4 položek celkem
Bez názvu
249 Kč –60 %
99 Kč

Jednoduchost a elegance ve 22 barevných variantách. Podtrhni svůj outfit jednobarevným náramkem pro Mi Band 5. V jednoduchosti je přece síla, nemyslíš?

2246/ZLU
Kovový náramek pro Mi Band 3 / 4 / 5
999 Kč –10 %
899 Kč

Celokovový náhradní náramek pro náročné. Chceš vypadat opravdu stylově? Zacvakni si náramek a vyraz vstříc novým výzvám. Náramek je kompatibilní s Mi Band 3, 4 i novou verzí...

2402/ZLA
SADA: GRAVÍROVÁNÍ + Jednobarevný náramek pro Mi band
499 Kč –20 %
399 Kč

Tuto sadu zakupte pokud chcete jednobarevný náramek s gravírováním na přání. Gravírovaný motiv bude stejné barvy jako je náramek.

2198
NEON pro Mi band 5
299 Kč

Fascinují tě neony? Efekt, který vytváří, teď můžeš nosit i na svém zápěstí jen díky tomuto náhradnímu náramku pro Mi Band 5. Lehce průhledný, barevný a přizpůsobivý.

2330/CER

Sháníte jednobarevné náramky pro Xiaomi Mi Band 5, které mají šmrnc? Něco výrazného a barevného co vyjádří vaši osobnost? V této kategorii naleznete přesně to, co hledáte. Široký výběr nejrůznějších motivů promění vaše Xiaomi Mi Band 5 v atraktivní stylový doplněk!

Milujete luxusní design? Prohlédněte si naše milánské tahy nebo kovové článkové náramky, kterými uděláte nejen hodně parády, ale posunete celý vzhled Mi Band 5 na další úroveň. A můžete si je vzít i na společenskou událost, protože prostě vypadají skvěle!

Chcete něco navíc? Vyberte si luminescenční náramky, které ve tmě svítí. Je to praktické nejen pro vás, že hodinky najdete i po tmě, ale můžete jimi vybavit třeba své děti na noční táborovou hru.

Máte svůj vysněný materiál? Vyberte si náramky z nylonu, nebo strukturovaný šestiúhelníkový motiv HEX, který je k dispozici v 15 barvách. A když zrovna nechcete barvy, můžete si jednoduše pořídit průhledný náramek.

Pokud potřebujete dát průchod vzduchu na maximum, můžete sáhnout po perforovaných náramcích, které lépe větrají při větší sportovní zátěži. A samozřejmě dobře vypadají.

Vícebarevné náhradní náramky pro Mi Band 5 můžete nyní doplnit o gravírování motivů, nebo textu.

Doprava nad 499 Kč zdarma!