Jednobarevné náramky pro Mi Band 5

4 položek celkem

Sháníte jednobarevné náramky pro Xiaomi Mi Band 5, které mají šmrnc? Něco výrazného a barevného co vyjádří vaši osobnost? V této kategorii naleznete přesně to, co hledáte. Široký výběr nejrůznějších motivů promění vaše Xiaomi Mi Band 5 v atraktivní stylový doplněk!

Milujete luxusní design? Prohlédněte si naše milánské tahy nebo kovové článkové náramky, kterými uděláte nejen hodně parády, ale posunete celý vzhled Mi Band 5 na další úroveň. A můžete si je vzít i na společenskou událost, protože prostě vypadají skvěle!

Chcete něco navíc? Vyberte si luminescenční náramky, které ve tmě svítí. Je to praktické nejen pro vás, že hodinky najdete i po tmě, ale můžete jimi vybavit třeba své děti na noční táborovou hru.

Máte svůj vysněný materiál? Vyberte si náramky z nylonu, nebo strukturovaný šestiúhelníkový motiv HEX, který je k dispozici v 15 barvách. A když zrovna nechcete barvy, můžete si jednoduše pořídit průhledný náramek.

Pokud potřebujete dát průchod vzduchu na maximum, můžete sáhnout po perforovaných náramcích, které lépe větrají při větší sportovní zátěži. A samozřejmě dobře vypadají.

Vícebarevné náhradní náramky pro Mi Band 5 můžete nyní doplnit o gravírování motivů, nebo textu.

Doprava nad 499 Kč zdarma!