Jednobarevné náramky pro Mi Band 3

9 položek celkem

Jednobarevné náramky pro Xiaomi Mi-Band 3

Potřebujete náramek na Xiaomi Mi Band 3? Chcete něco jednoduššího, něco, čím doladíte svůj outfit, čím dotvořít svůj look? Nebo se vám rozbil původní náramek a hledáte nový? Dorazili jste na správnou adresu, tady máme jednoduché, leč efektní jednobarevné náramky přímo pro vás.

Vyberte si z jednoduchých jednobarevných náramků pro váš fitness tracker, vytvořte si sbírku a střídejte náramky podle outfitu, nebo nálady. Jednoduché náramky navíc jsou ideálním plátnem pro gravírování, které z náramku udělá vysloveně vaší osobní záležitost.

Za zmínku jistě stojí i náhradní náramky z luminiscenčního materiálu, který po expozici světlu svítí ve tmě, takže váš fitness náramek snáze najdete, případně bude snáze k nalezení sami, ocitnete-li se ve tmě.

Neméně zajímavý je náramek z průhledného materiálu, který naopak minimalizuje viditelnost toho, že byste něco měli na ruce, takže přítomnost fitness trackeru naopak skryjete.

V neposlední řadě nabízíme i pěkně vyvedené kovové náramky, které dají vašemu trackeru vyniknout a povýší ho do role stylových chytrých hodinek, které se dobře hodí i k formálnímu oděvu a z vašeho Xiaomi Mi Band 3 se stane zařízení pro každou příležitost.

Doprava od 999 Kč zdarma!