Jednobarevné náramky pro Mi Band 2

8 položek celkem
jednobMI2
od 149 Kč–45 %
99 Kč

Jednoduchý módní prvek pro tvé zápěstí. Vylaď svůj outfit k dokonalosti jednou z 21 barevných variant náramků pro Mi Band 2. Záleží na tobě.

1506/ZLU
gravír
299 Kč

Tohle jinde nenajdeš! Na náramek ti vygravírujeme cokoliv si budeš přát. Originální dárek? Stylový doplněk? Ukaž se!  

2186
Milánský tah celokovový řemínek náhradní náramek pro Mi Band 2
999 Kč

Kapka italského luxusu. Kdo by neznal Milán. Město módy se teď může promítnout ve třech variantách i na tvé zápěstí. S tímto náramkem pro Mi Band 2 rozhodně zapůsobíš.

1482/ZLA
SADA: GRAVÍROVÁNÍ + Jednobarevný náramek pro Mi band
od 349 Kč

Tuto sadu zakupte pokud chcete jednobarevný náramek s gravírováním na přání. Gravírovaný motiv bude stejné barvy jako je náramek.

SADAGRAVTISK-2-UNI-ORIG
Strukturovaný jednobarevný náramek pro Mi Band 2
249 Kč –20 %
199 Kč

Zaměstnej hmat. Máš už dost hladkých náramků? Vyzkoušej tento silikonový náramek pro Mi Band 2 se strukturou, kterou budeš hladit do aleluja. Pouze v sexy růžové.

2102/RUZ
fhfh
999 Kč –10 %
899 Kč

Pokud se o svůj Mi Band 2 bojíš, co takhle ho obrnit? Celokovový náramek je nejen stylový, nabízí totiž také maximální odolnost se zachováním ozdobného pouzdra. Nezní to skvěle?

2480/CER
MTL2 Kovový náhradní náramek pro Mi Band 2
999 Kč

Plastu už bylo dost. Místo silikonu, kůže i plastu hledáš něco odolnějšího a stylového? Právě pro tebe je tu kovový článkový řemínek v 5 barevných variantách. Tvůj Mi Band 2...

1659/FIA

Jednoduché jednobarevné náhradní náramky pro Xiaomi Mi Band 2. Doprava od 999 Kč zdarma.

V jednoduchosti je krása. Vyberte si z jednoduchých jednobarevných náramků k vašemu Xiaomi Mi Band 2, čímž doladíte celkový dojem z vašeho sportovního outfitu. Pořiďte si celou sbírku ať svů fitness tracker, sladíte se všemi svými botami, či tričky, budete vypadat skvěle. Tyto jednobarevné náramky jsou i velmi vhodné pro případné gravírování, tím uděláte z náramku doplněk veskrze osobní, když na něj přidáte své jméno nebo kratší sportovní moto, které vás bude inspirovat, až se dostanete na hranu svých možností.

Pří gravírovaní laserem, získáte text či obrazce v barvě pásku ovšem plastické, takže jasně patrné. Kdybyste však měli zájem o vlastní doplnění pásku v barvě, nabízíme možnost potisku na přání.

Podívejte se i na naše kovové náramky nebo nadčasový Milánský tah, které z vašeho fitness trackeru vytvoří elegantní hodinky, takže se kromě sportovního, budou hodit i k oděvu formálnímu, a tak se z fitness náramku stane Smart Gear  pro každou příležitost.

Doprava nad 999 Kč je zdarma!