Filament Sunlu PLA WOOD 1,75 mm 1 kg, Třešeň
Kód: SUN-PLA-WOOD-TRESEN
Blesková expedice z Česka
Odesíláme z českého skladu nejpozději následující pracovní den. Rychlé a spolehlivé doručení bez zbytečného čekání.

Vše máme skladem v Česku
Veškeré zboží máme skladem v Česku a odesíláme nejpozději následující pracovní den. Jsme český e-shop, na který se můžete spolehnout.

Přes 141 000 expedovaných objednávek
Od roku 2019 jsme úspěšně expedovali přes 141 000 objednávek. Naši zákazníci oceňují rychlé doručení, férový přístup a spolehlivý servis.
Související produkty
Detailní popis produktu
Třešňový PLA WOOD filament Sunlu — načervenalé třešňové dřevo
Načervenale hnědý odstín jako pravé třešňové dřevo — teplý střední tón mezi tmavým ořechem a světlým javorem. Tradiční odstín anglického klasického nábytku.
Kdy se ti hodí
- 🛋️ Klasický nábytek – makety, repliky
- 🎷 Hudební nástroje
- 🚬 Kuřácké potřeby – repliky dýmek
- ☕ Kavárenský vzhled
Jak se s ním tiskne
Tryska 200–215 °C, podložka 50 °C. Min. 0,4 mm tryska.
Doručíme po celé České republice. Skladem, expedice následující pracovní den.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLA Filamenty pro 3D tiskárny |
|---|---|
| EAN: | 6933582315443 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | PLA |
| Průměr struny: | 1,75 mm |
| Hmotnost bez obalu: | 1 kg |
| Tolerance: | ±0,03 mm |
| Pracovní teplota: | 220 ±20 °C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.