Amazfit

10 položek celkem
mockup dlohy 2789-20-GAL
HTB1DJIKMbrpK1RjSZTEq6AWAVXak
199 Kč
1937-20-MOZ
Bez názvu 1 1988-22-BIL
s 1928-20-MOD
dafsdfds
399 Kč
2147-20-SRY
MGT Sportovní Pásek/řemínek 20mm (Barevná varianta Šedo-Bílá) 1760-20-ZSE
H67a5acffe66a44d6b6c1d4c61b50e798Z 2141-20-LEB

Ukažte všem okolo, že máte styl a smysl pro kombinace barev a vyberte si z naší nabídky příslušenství pro Xiaomi Mi Band 2, 3, 4 a 5. Slaďte svůj fitness náramek se svým sportovním outfitem, ať už jste venku nebo v oblíbeném gymu.

U nás si můžete vybrat nový náramek, nejen v případě, kdy se vám originální poškodil a tedy nový nutně potřebujete, ale u nás si vyberete i takové skvosty, že si můžete udělat celou sbírku a nosit různé krásné kousky podle toho, jakou máte zrovna náladu nebo podle toho co si zrovna chcete vzít na sebe.

Pokud budete chtít něco opravdu osobního, jsem schopni vám do vybraného náramku, za pomoci laseru, vygravírovat nápis, či jednoduchý obrázek nebo symbol, čímž z už tak originálního pásku vznikne pásek zcela jedinečný. Gravírováním vznikne vzor plastický, ale pouze v barvě jednobarevného pásku, případně bílý, bude-li gravírován na barevně potištěný pásek. Pokud byste měli zájem o něco vlastního, ale chtěli byste to barevně, není problém, nově nabízíme i vlastní potisk.

Dokonce nabízíme i náramky vyrobené z kovu, takže se fitness náramek může proměnit ve stylové chytré hodinky, které se hodí i k formálnímu stylu oblečení a díky tomu budete mít svoje snímaná data, ze všech situací. 

Pokud se chystáte na náročnější sportování, jako například horolezectví, kde hrozí poškrábání vašeho fitness náramku, nabízíme ochranné fólie, které vaše chytré zařízení ochrání před hrozícím nebezpečím.

V případě, že se vám poškodil napájecí kabel nebo zkrátka potřebujete kabelů víc, abyste mohli nabíjet na více místech, bez nutnosti myšlení na přesouvání jediného kabelu, i tehdy jste tu na správném místě. 

Líbí se vám naše náhradní stylové náramky ke Xiaomi Mi Band, ale zmíněný fitness tracker ještě nemáte? Tak pojďte do něj, u nás si ho můžete i pořídit, nejen vyladit. Získáte tak společníka ke svému sportování, který vám pomůže mít přehled o množství cvičení i jeho efektivitě, v novějších verzí i s funkcionalitami plnohodnotných chytrých hodinek.

Vybírejte pestrobarevné náramky i k chytrým hodinkám Xiaomi Amazfit BIP, GTR 47mm, GTR 42mm i GTS. I u náramků pro tato chytrá zařízení můžete využít služeb gravírování a udělat si z pásku opravdový unikát, přesně podle vašeho gusta. Když můžete střídat ciferníky, tak proč ne i náramky, hezky si svoje hodinky vymazlete.

Doprava nad 899 Kč je zdarma!