Naše originály

622 položek celkem
mockup dlohy 2912-2-UNI-CUSTOM
F17 DB Kocka F13-3-WHT-ORIG
F13UB F13-AW38-WHT-ORIG
F47 DB Čivava F47-3-WHT-ORIG
Y20DB Y20-2-WHT-ORIG
A03DB A03-3-WHT-ORIG
Z17UB Z17-AW38-WHT-ORIG
Z103UB Z103-AW38-WHT-ORIG
Nahoru
Další produkty

Naše originály. Už název kategorie mluví za vše. Zde totiž najdete skutečně originální kousky, které nikdy jinde na světě neseženete. Navrhujeme a vyrábíme si je totiž sami přímo v České republice – jedná se tedy o kvalitní český produkt, za kterým si stojíme. Naše náhradní náramky jsou vysoké kvality co do materiálu a výdrže i co se týče designu – to ale můžete posoudit i vy sami.

V nabídce máme široké množství motivů a stylů. Máme styl konzervativnější, přesto velmi elegantní, podívejte se na naše rostlinné motivy, které vypadají skvěle a podtrhnou vaší něžnou duši.

 Máme motivy zvířátkové, které vám umožní mít i při sportu u sebe oblíbené zvířátko, aniž byste museli dávat pozor, abyste se nezamotali do vodítka nebo aby vám nešláplo vaše zvířátko na nohu, což například v případě zebry bývá nepříjemné.

 Jste-li naladění spíše na uměleckou vlnu, určitě si najdete svůj oblíbený náramek mezi nádherně vypadajícím kusy, které vypadají, že jsou pokreslené pastelkami, nebo v těch, které si pohrávají s abstraktním uměním. Jestli jedete spíš ve street-artu, tak pro vás máme i grafitti.

A motivy máme i další. Jsou tu srdečné, kníraté, pivní, komixové, taneční, herní, ovocné, námořní, kofeinové a další a další, že si vybrat musí snad úplně každý. A pokud byste si přece jenom nevybrali, není to vůbec problém, dokážeme přivést k životu i vaše představy a nápady, umíme vám totiž potisknout náramek, podle vašich představ.

Doprava nad 999 Kč je zdarma!