Náramky na přání

10 položek celkem
mockup dlohy
499 Kč –20 %
399 Kč

Cokoliv vytiskneme na silikonový Mi band náramek. V ceně služby POTISK NA ZAKÁZKU je 1ks silikonového náramku pro Mi band 2, Mi band 3/4 nebo Mi band 5.   

2912-2-UNI-ORIG
mockup uhlopricny
699 Kč

Nemůžeš najít náramek, který by dokonale vystihl tvé požadavky? Nech si na jeden pro Apple Watch něco vytisknout, podle sebe. V ceně služby POTISK NA ZAKÁZKU je 1ks...

POTISK-AW38-UNI-ORIG
gravír
299 Kč

Tohle jinde nenajdeš! Na náramek ti vygravírujeme cokoliv si budeš přát. Originální dárek? Stylový doplněk? Ukaž se!  

2186
A40DBjanaradek 2
499 Kč

Ideální dárek pro každý pár. Vyzkoušíš náramek pro Mi Band 3,4 i 5 zabalit pod stromek taky? Do poznámky prosím uveď, jaké jméno/jména si přeješ mít na náramku vytištěné.

2588-2-UNI-ORIG
A41DBodetkaorfeus 2
499 Kč

Pro všechny majitele vrnících chlupatých stvoření. Udělej si radost originálním náramkem pro Mi Band 3,4 i 5. Do poznámky prosím uveď jaké jméno/jména si přeješ mít na náramku...

2597-2-UNI-ORIG
A46DBemmakridla 2
499 Kč

Pro všechny, kteří se milují. Myslíš že najdeš lepší dárek než tento náramek pro Mi Band 3 a 4? Do poznámky prosím uveď, jaké jméno/jména si přeješ mít na náramku vytištěné.

2585-2-UNI-ORIG
A48DBemmadatum 2
499 Kč

Super náramek pro každého rodiče. Ukaž svůj poklad všem okolo prostřednictvím zápěstí. Do poznámky prosím uveď, jaké jméno/jména a datum si přeješ mít na náramku vytištěné.

2594-2-UNI-ORIG
SADA: GRAVÍROVÁNÍ + Jednobarevný náramek pro Mi band
od 349 Kč

Tuto sadu zakupte pokud chcete jednobarevný náramek s gravírováním na přání. Gravírovaný motiv bude stejné barvy jako je náramek.

SADAGRAVTISK-2-UNI-ORIG
A49DBmilujite 2
499 Kč

Vyznání lásky, které bude mít tvá polovička na očích celý den. Není to zrovna malé poslaní náramku pro Mi Band 3, 4 i 5, každopádně to zvládá s rezervou, uvidíš. 

2600-2-UNI-ORIG
A47DBcharlie 2
499 Kč

Miluješ svého čtyřnohého parťáka? Víme, že tě nikdy nenechá ve štychu. Vyzkoušej tento náramek pro Mi Band 3,4 a 5. Do poznámky prosím uveď, jaké jméno/jména si přeješ mít na...

2591-2-UNI-ORIG

Tiskneme motivy na vaše náramky

Nově pro vás také tiskneme. Pokud tedy toužíte po vlastním motivu, vlastním textu, máte zkrátka vlastní přání, jak by takový správný náramek pro fitness měl vypadat, právě jste se dostali na to správné místo. V této kategorii naleznete naše již připravené, nejvíc žádané motivy, ale umíme i víc.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, není to vůbec žádný problém. Stačí si promyslet, co byste rádi a potom nám napsat na mail info@mi-band.cz. nebo nám napište na https://www.facebook.com/mibandcz. Nebo telefonicky na +420 216 216 929. 

Společně se domluvíme na náramku, který bude právě pro vás tím pravým.

 

Gravírujeme vaše motivy laserem

Chtěli byste vlastní originální náramek, ke svému fitness trackeru nebo chytrým hodinkám, s vlastním nápisem, oblíbeným symbolem nebo kombinací obojího? U nás to není vůbec žádný problém, my vám to do náramku vypálíme laserem.

Pokud nevyberte sadu, nevadí, můžete si to celé zrežírovat sami.

Stačí si u nás vybrat jakýkoliv náramek, který byste chtěli opatřit gravírovaným textem či obrazcem. Berte v úvahu, že na jednobarevném náramku, bude text v barvě onoho náramku, avšak stále jasně patrný, bude plasticky „vryt“ do náramku a bude mít jiný povrch. Pokud pro svůj text, zvolíte náramek potištěný, výsledné gravírování bude v bílé barvě, protože barevné motivy jsou z pravidla tištěny na bílý pásek. Princip gravírování totiž spočívá v tom, že se laserem upálí tenká vrstva z povrchu náramku, u barevných tedy vrstva s potiskem.

Pokud byste pro gravírování měl komplexnější nápad, kdy byste se nespokojili pouze s textem a něčím jednoduchým, neváhejte nás kontaktovat. Možnosti jsou tři, jednak tradičním e-mailem – info@mi-band.cz či nám můžete napsat na našem Facebooku - https://www.facebook.com/mibandcz nebo, za předpokladu, že dáváte přednost mluvenému slovu, nám zavolejte na +420 216 216 929. Společně určitě dojdeme k tomu co pro vás bude to pravé a podle vašich představ.

Pokud byste rádi vlastní motiv, ale gravírování laserem vás zas tak neuchvátilo, tak zkuste popřemýšlet o vlastním potisku, který také nabízíme.

Máte speciální přání? Napište nám na info@mi-band, volejte na +420 216 216 929, nebo nám napište na facebooku https://www.facebook.com/mibandcz.

Doprava nad 999 Kč je zdarma!