2 skvělé tipy na personalizaci vašeho řemínku: Gravírování a potisk

Nabídka vyměnitelných náramků k chytrým hodinkám Mi Band je široká. Co když ale chcete zdobit své zápěstí originálním řemínkem s motivem, který bude jen váš? Máme řešení! Nabízíme možnost gravírování nebo potisku na náramky. V následujícím článku vám obě technologie představíme a poradíme, jak si vytvořit řemínek podle vašich představ.

 

A88VBibišek

 

Co je gravírování?

Technologie gravírování je vykreslování libovolných motivů do širokého spektra materiálů. Slabou vrstvu materiálu v průběhu gravírování odstraňuje laserový paprsek. Vzniká tak prohlubeň, která se nazývá „laserová gravura“

 

Jaké jsou výhody vygravírovaného motivu?

Nemusíte se bát, že by se vám obrázek poškrábal nebo z řemínku smyl. Gravírované motivy jsou totiž proti vnějším vlivům maximálně odolné.

Dalším plusem je, že vám na náramek vygravírujeme opravdu cokoliv, co si budete přát. Vytvořte si unikátní náramek přesně ve vašem stylu.

Tip: Gravírovaný náramek je také originálním dárkem. Motiv na náramku přizpůsobte tomu, co má obdarovaný rád. Necháte mu na řemínek vygravírovat oblíbený citát, vaši společnou hlášku nebo třeba název sportovního týmu? To je jen na vás. 

 

Který náramek pro gravírování vybrat?

Vybírat můžete ze základních jednobarevných náramků. Gravírovaný motiv bude v takovém případě vždy v barvě náramku.

Nebo zvolte jakýkoliv bílý náramek s potiskem. V procesu gravírování je potisk odstraňován a dochází k odhalování původní bílé barvy. Váš motiv tak bude bílý.

 

 

Řemínek mám vybraný, co dál?

Staňte se na chvíli designérem a navrhněte si náramek přesně podle vašeho gusta. Po zvolení barevné varianty řemínku označte možnost: „Přidat na náramek gravírování“ –  a můžete se pustit do práce. V případě textového nebo číselného gravírování si jednoduše vyberete font z naší nabídky. Nahrát ale můžete i libovolný obrázek. Jen mějte na paměti, že obrázek bude vygravírovaný – tedy nebude v barvě, jakou má na náhledu. Pokud vám však na barvě záleží, využijte možnost tisknutí na náramek.

Tip: Hledáte nápad na krásný dárek třeba pro partnera? Nechte mu vygravírovat souřadnice místa, na kterém jste byli na prvním rande.

 

Originální motiv umíme na řemínek i natisknout

Chcete mít na řemínku svůj vlastní barevný obrázek? Žádný problém! Umíme to pro vás zařídit. Stačí nám zaslat požadovaný motiv/obrázek nebo přání na email info@mi-band.cz.

Načerpejte inspiraci a podívejte se na naši nabídku předpřipravených a nejčastěji žádaných motivů.